Vytýčení kabelových tras a poruch

Naše firma JTS CZ s.r.o. vlastní hledačku na vytyčování tras vedení sítí pod povrchem a to jak kabelů, tak i některých jiných vedení (voda, plyn atd.). Vyhledáváme kabelové poruchy do 2 Megaohmů se zárukou přesnosti na 1 metr. Vyhledáváme poruchy i s větším odporem proti zemi, ale přesnost a schopnost zaměření se s větším odporem zmenšuje.

Cena je 290,-Kč za každou započatou 1/4 hodinu a 20,00Kč za každý ujetý km včetně času stráveného na cestě. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

  • 05/2018 konec května 2018     Na konci května došlo k inventuře skladu a celozávodní dovolené. V rámci úprav legislativy EU byla přijata opatření o ochraně osobních dat a všechny webové stránky i eshopy přešli a zabezpečené připojení bez narušení chodu stránek, které jsou i nadále na stejných adresách, pouze dojde k jejich automatickému přesměrování a zabezpečené šifrované spojení. 

  • 03/2018 Uzávěrka roku 2018    Další úspěšný rok za námi s rekordním růstem oproti loňskému roku. Eshop na adrese www.eshop.jtsczsro.cz  překračuje stáne množstvím růstu objednávek a byl založen nový moderní eshop prozatím na výrobky kabelových spojek GT na adrese https://kabelovespojky.jtsczsro.cz . Poděkování tak patří všem zaměstnancům, spolupracovníkům a zákazníkům naší společnosti.

Počítadlo.cz