Braumeister - domácí vaření piva


Vše pro vaření piva a na přání všechy ostatní výrobky německé firmy SPEIDEL - pivovar, minipivovar, slad, chmel a příslušenství.

Plně automatické nerezové kotle BRAUMEISTER za Vás jednoduše uvaří pivo ze sladu a chmele dle Vaší oblíbené chuti bez pracného míchání a složitého scezování. Cirkulace sladu probíhá za pomocí zabudovaného čerpadla. Součástí nabídky jsou také ingredience a příslušenství pro Vaše pivo a jeho následné šlechtění a úpravy.

Naše firma je oficiálním dovozcem německého výrobce ( žádná čína ) poskytující kompletní záruční i pozáruční servis pro Českou republiku. Samozřejmostí je přiložený kompletní návod v českém jazyce a případné proškolení obsluhy dle dohody. Kurzová doložka 25,00Kč/EUR.

Zjednodušený návod na výrobky Speidel a certifikáty ZDE - kliknutím na obrázek níže zobrazíte aktuální katalog

majovylezak

VIDEO jak jednoduše vařit  s BRAUMEISTREM 

Kdo by nechtěl investovat a vařit sám může si objednat svůj ležák ( 13° ) přímo u naší společnosti A to po celý rok. V našem minipivovaru vaříme průběžně po celý rok a expedujeme dle aktuální poptávky a stavu zásob. Dodává se v pet lahvích 1 a 1,5 litru v ceně 60 respektive 90,- Kč. Pro objednání a podrobnosti pište na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   nebo volejte 603 92 09 39  p.Jansa. Množství je omezeno. 

  • 05/2018 konec května 2018     Na konci května došlo k inventuře skladu a celozávodní dovolené. V rámci úprav legislativy EU byla přijata opatření o ochraně osobních dat a všechny webové stránky i eshopy přešli a zabezpečené připojení bez narušení chodu stránek, které jsou i nadále na stejných adresách, pouze dojde k jejich automatickému přesměrování a zabezpečené šifrované spojení. 

  • 03/2018 Uzávěrka roku 2018    Další úspěšný rok za námi s rekordním růstem oproti loňskému roku. Eshop na adrese www.eshop.jtsczsro.cz  překračuje stáne množstvím růstu objednávek a byl založen nový moderní eshop prozatím na výrobky kabelových spojek GT na adrese https://kabelovespojky.jtsczsro.cz . Poděkování tak patří všem zaměstnancům, spolupracovníkům a zákazníkům naší společnosti.

Počítadlo.cz