Parkovací zařízení

Výstavba parkovacích zařízení

Prodáváme i stavíme parkovací zařízení dle vašich požadavků na klíč, i s použitím místní firmy (jen zemní práce), od projektu až po předání hotové stavby. Dodáváme dva druhy zařízení:

CROSS APTL a TicketLine parkovací a platební automaty na výdej lístků

DESIGNA, CROSS parkovací zařízení pro uzavřené závorové prostory


Servis a údržba parkovacích zařízení

Opravujeme parkovací zařízení od firem SIEMENS (parkovací automaty na výdej lístků), DESIGNA a CROSS (parkovací systémy uzavřené - závorové).

Jsme připraveni provádět údržbu i na dalších zařízeních ostatních výrobců (MANNESMAN apod.). Na těchto zařízeních provádíme opravy, běžnou údržbu a pravidelné kontroly.

Cena za odpracovanou hodinu se pohybuje od 650,- Kč.

Cena dopravy je 14,-Kč za 1 km, přičemž do ceny nejsou započítány náklady na dopravu zaměstnanců.

Cena za pohotovostní služby je 250,-Kč za každý všední den a 450,-Kč za sobotu, neděli a svátky.

Doba nástupu na závadu je stejná jako na práce na semaforech. (1-2 pracovní dny, do 2 hod. při pohotovosti)

Zákazníci se sjednanými smlouvami jsou cenově zvýhodněni. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

  • 05/2018 konec května 2018     Na konci května došlo k inventuře skladu a celozávodní dovolené. V rámci úprav legislativy EU byla přijata opatření o ochraně osobních dat a všechny webové stránky i eshopy přešli a zabezpečené připojení bez narušení chodu stránek, které jsou i nadále na stejných adresách, pouze dojde k jejich automatickému přesměrování a zabezpečené šifrované spojení. 

  • 03/2018 Uzávěrka roku 2018    Další úspěšný rok za námi s rekordním růstem oproti loňskému roku. Eshop na adrese www.eshop.jtsczsro.cz  překračuje stáne množstvím růstu objednávek a byl založen nový moderní eshop prozatím na výrobky kabelových spojek GT na adrese https://kabelovespojky.jtsczsro.cz . Poděkování tak patří všem zaměstnancům, spolupracovníkům a zákazníkům naší společnosti.

Počítadlo.cz