Semafory

433203 21610004

Servis, údržba a správa světelného signalizačního zařízení

Firma provádí servis a údržbu všech nových i starších typů semaforů. U těchto zařízení jsme schopni provádět opravy a údržbu řadičů i venkovní výstroje, pravidelné prohlídky předepsané výrobci a spolupracovat při běžné údržbě v závislosti na místních podmínkách. V současné době provádíme smluvně servis a údržbu semaforů ve více než třiceti městech na území Čech mimo jiné v Pardubicích, Písku, Berouně, Chebu, Sokolově aj..

Ceny oprav a údržby semaforů se pohybují v závislosti na typu a stáří zařízení (od 399,-Kč/hod.). Cena dopravy závisí na použitém prostředku
(od 14,- Kč). V ceně dopravy nejsou zahrnuty náklady na čas zaměstnanců strávený na cestě.


Výstavba a rekonstrukce semaforu

  • Zajistíme výstavbu semaforu dle Vašich požadavků na klíč, od projektu až po předání hotové stavby.
  • V případě Vašeho zájmu můžeme využít místních firem (např.zemní práce).
  • Venkovní zařízení je z velké části tuzemské výroby, návěstidla používáme po zkušenostech z provozu od dodavatele SIEMENS. Ostatní výrobky vykazují oproti SIEMENS zvýšené nároky na následnou údržbu, ale nebráníme se jejich použití v případě Vašeho vyžádání.
  • Řídící zařízení (řadič) nám dodávají SIEMENS, AŽD a CROSS Zlín.
  • Záruka na stavbu na klíč je zpravidla 36 měsíců na stavební práce, venkovní výstroj a kabeláž. Na řadiče je záruka 24 měsíců, přičemž s řadičem CROSS jsme schopeni prodloužit záruku.
  • Ceny zařízení se samozřejmě různí dle velikosti a místních podmínek, vybavenosti semaforu a dopravním řešením. Pro příklad použijeme křižovatku ve tvaru kříže, 4 skupiny vozové a 4 skupiny chodecké se základní výbavou, je odhadní cena od 1.400.000 Kč bez DPH, na základě Vašeho požadavku zdarma zpracujeme nabídku.
  • Naše firma JTS CZ s.r.o. postavila za posledních deset let přes 40 nových semaforů ve více než 15 městech v Čechách.

Splátky a pronájem zařízení

Možnost splátek je určena pro dodávky nad hodnotu 100.000,-Kč. Jsme připraveni Vám nabídnout odložené splátky dle dohodnutého kalendáře zejména u rekonstrukcí a nové výstavby jak semaforu tak i parkovacích systémů, ale i na kompletní nabídku produktů firmy. Další možností jak zlepšit stav Vašich zařízení je nabídka dlouhodobého pronájmu zařízení s možností pozdějšího odkoupení. Po dobu dlouhodobých pronájmů jsou všechny předepsané kontroly i revize zařízení součástí ceny. (včetně výměny žárovek, čištění apod.) Cena za měsíční pronájem se pohybuje dle druhu zařízení a doby pronájmu mezi 4 - 10% ze základní ceny dodávky.

Tato nabídka je vhodná jako provizorní řešení havarijního stavu nebo vyzkoušení moderních systémů v dopravě bez jejich přímého zakoupení.

  • 04/2021 Uzávěrka roku 2020

              Další úspěšný rok za námi s rekordním růstem oproti loňskému roku. I přes covidovou pandemii pokračovala naše společnost díky úsilí všech v růstu, a to ve všech ukazatelích. Poděkování tak patří všem zaměstnancům, spolupracovníkům a zákazníkům naší společnosti. Jen Eshop  www.eshop.jtsczsro.cz  množstvím růstu objednávek  poněkud zpomaluje, což je dáno jeho stářím a platformou. Byl proto založen nový moderní eshop Dopravních Značek zde https://dopravniznacky.online . 

Počítadlo.cz