Semafory

433203 21610004

Servis, údržba a správa světelného signalizačního zařízení

Firma provádí servis a údržbu všech nových i starších typů semaforů. U těchto zařízení jsme schopni provádět opravy a údržbu řadičů i venkovní výstroje, pravidelné prohlídky předepsané výrobci a spolupracovat při běžné údržbě v závislosti na místních podmínkách. V současné době provádíme smluvně servis a údržbu semaforů ve více než třiceti městech na území Čech mimo jiné v Pardubicích, Písku, Berouně, Chebu, Sokolově aj..

Ceny oprav a údržby semaforů se pohybují v závislosti na typu a stáří zařízení (od 399,-Kč/hod.). Cena dopravy závisí na použitém prostředku
(od 14,- Kč). V ceně dopravy nejsou zahrnuty náklady na čas zaměstnanců strávený na cestě.


Výstavba a rekonstrukce semaforu

  • Zajistíme výstavbu semaforu dle Vašich požadavků na klíč, od projektu až po předání hotové stavby.
  • V případě Vašeho zájmu můžeme využít místních firem (např.zemní práce).
  • Venkovní zařízení je z velké části tuzemské výroby, návěstidla používáme po zkušenostech z provozu od dodavatele SIEMENS. Ostatní výrobky vykazují oproti SIEMENS zvýšené nároky na následnou údržbu, ale nebráníme se jejich použití v případě Vašeho vyžádání.
  • Řídící zařízení (řadič) nám dodávají SIEMENS, AŽD a CROSS Zlín.
  • Záruka na stavbu na klíč je zpravidla 36 měsíců na stavební práce, venkovní výstroj a kabeláž. Na řadiče je záruka 24 měsíců, přičemž s řadičem CROSS jsme schopeni prodloužit záruku.
  • Ceny zařízení se samozřejmě různí dle velikosti a místních podmínek, vybavenosti semaforu a dopravním řešením. Pro příklad použijeme křižovatku ve tvaru kříže, 4 skupiny vozové a 4 skupiny chodecké se základní výbavou, je odhadní cena od 1.400.000 Kč bez DPH, na základě Vašeho požadavku zdarma zpracujeme nabídku.
  • Naše firma JTS CZ s.r.o. postavila za posledních deset let přes 40 nových semaforů ve více než 15 městech v Čechách.

Splátky a pronájem zařízení

Možnost splátek je určena pro dodávky nad hodnotu 100.000,-Kč. Jsme připraveni Vám nabídnout odložené splátky dle dohodnutého kalendáře zejména u rekonstrukcí a nové výstavby jak semaforu tak i parkovacích systémů, ale i na kompletní nabídku produktů firmy. Další možností jak zlepšit stav Vašich zařízení je nabídka dlouhodobého pronájmu zařízení s možností pozdějšího odkoupení. Po dobu dlouhodobých pronájmů jsou všechny předepsané kontroly i revize zařízení součástí ceny. (včetně výměny žárovek, čištění apod.) Cena za měsíční pronájem se pohybuje dle druhu zařízení a doby pronájmu mezi 4 - 10% ze základní ceny dodávky.

Tato nabídka je vhodná jako provizorní řešení havarijního stavu nebo vyzkoušení moderních systémů v dopravě bez jejich přímého zakoupení.

  • 05/2018 konec května 2018     Na konci května došlo k inventuře skladu a celozávodní dovolené. V rámci úprav legislativy EU byla přijata opatření o ochraně osobních dat a všechny webové stránky i eshopy přešli a zabezpečené připojení bez narušení chodu stránek, které jsou i nadále na stejných adresách, pouze dojde k jejich automatickému přesměrování a zabezpečené šifrované spojení. 

  • 03/2018 Uzávěrka roku 2018    Další úspěšný rok za námi s rekordním růstem oproti loňskému roku. Eshop na adrese www.eshop.jtsczsro.cz  překračuje stáne množstvím růstu objednávek a byl založen nový moderní eshop prozatím na výrobky kabelových spojek GT na adrese https://kabelovespojky.jtsczsro.cz . Poděkování tak patří všem zaměstnancům, spolupracovníkům a zákazníkům naší společnosti.

Počítadlo.cz