Dopravní značení

P04

Při zajišťování kompletních staveb započala naše firma i s kompletním svislým a vodorovným dopravním značením.

Provádíme veškeré práce od výkopu až po provizorní  dopravní značení. Díky našim zkušenostem používáme materiály s nejvyšší možnou životností. U svislých značek s reflexní fólií je záruka až 7 let a u vodorovného značení v provedení stíraného nebo stříkaného plastu je záruka až 5 let.

Samozřejmostí jsou i systémy elektronických značek, radarových ukazatelů, rychlosti a blikačů pro zvýraznění přechodů pro chodce.

Ceny vybraných dopravních značek a zařízení naleznete v našem eshopu.

  • 05/2018 konec května 2018     Na konci května došlo k inventuře skladu a celozávodní dovolené. V rámci úprav legislativy EU byla přijata opatření o ochraně osobních dat a všechny webové stránky i eshopy přešli a zabezpečené připojení bez narušení chodu stránek, které jsou i nadále na stejných adresách, pouze dojde k jejich automatickému přesměrování a zabezpečené šifrované spojení. 

  • 03/2018 Uzávěrka roku 2018    Další úspěšný rok za námi s rekordním růstem oproti loňskému roku. Eshop na adrese www.eshop.jtsczsro.cz  překračuje stáne množstvím růstu objednávek a byl založen nový moderní eshop prozatím na výrobky kabelových spojek GT na adrese https://kabelovespojky.jtsczsro.cz . Poděkování tak patří všem zaměstnancům, spolupracovníkům a zákazníkům naší společnosti.

Počítadlo.cz